Să ajuți definește omenia!

Să spui „MULȚUMESC” nu este simplu, când recunoștința și bucuria adusă  nu poate fi cuprinsă în cuvinte.  ,, MULȚUMIM!” unor oameni excepționali, oameni cu suflet mare care au dorit să aducă bucurie și mândrie elevilor din echipa de volei a liceului nostru.                  

             Mulţumim pentru sprijinul şi generozitatea domnilor: CRĂCIUN DORIN, TAMAȘ DORIN, GÂRBOVAN GHEORGHE și PANDELEA GHEORGHE pentru donarea a șapte treninguri personalizate cu numele liceului nostru. Dumneavoastră ați oferit echipei de volei, șansa de a se prezenta cu mândrie la toate competițiile sportive, de a se simți apreciați și încrezători.  

           Ne simţim onoraţi şi mândri totodată că ați ales să ne sprijiniți și să fiți alături elevilor noștri.  Sunteți cea mai tare ,,echipă” și sperăm din inimă să avem împreună cât mai multe proiecte în continuare!

           Vă mulțumim!

                                                                                                                      Director,

                                                                                                       Prof. Corina BERZOVAN

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.